candidol recenzie

Candidol – kde kúpiť, Lekáreň, cena, forum

Mykóza nôh je problém, s ktorým bojuje veľa ľudí. Plesňová infekcia postihuje najčastejšie chodidlá, medzery medzi prstami a nechty. Toto ochorenie spôsobuje početné komplexy a nepríjemné pocity. Mnoho ľudí sa hanbí priznať, že majú problém s mykózou, preto nezačnú s liečbou, čo je veľmi veľká chyba. Ak nechceme navštíviť lekára, môžeme sa pokúsiť zbaviť plesne na nohách prírodnými prostriedkami bez lekárskeho predpisu. Jedným z nich je Candidol, ktorý je na trhu čoraz populárnejší. Čo je to za liek a skutočne funguje proti mykóze?

Čo je Candidol?

Candidol je jedinečný prípravok vo forme jemného krému, ktorý veľmi príjemne obalí našu pokožku bez zanechania mastného filmu na jej povrchu. Produkt sa dôkladne vstrebáva do najhlbších vrstiev pokožky a reguluje jej pH. Vďaka tomu Candidol zabraňuje nepríjemnému zápachu našich nôh a má baktericídny účinok. Prípravok sa rýchlo a efektívne zbaví aj pokročilej mykózy a obnoví krásny vzhľad našich nôh a nechtov. Prírodné zloženie krému je schopné si poradiť so všetkými druhmi húb a baktérií. Pri používaní krému sa nemusíme obávať žiadnych nežiaducich účinkov, pretože vďaka zložkám, ktoré sú stopercentne pochádzajúce z prírody – je Candidol úplne bezpečný. Podľa mnohých štúdií a klinických testov je krém schopný zvládnuť mykózu už za dva týždne! Samozrejme, so systematickým používaním. Ako účinkuje Candidol na pokožku a nechty?

Ako účinkuje Candidol na pokožku a nechty?

Prípravok Candidol je fungicídny a bakteriostatický. Prechádza priamo do buniek húb a spomaľuje rast ich kolónií. Výhodou oproti iným liekom tohto typu je jeho protizápalový a antibakteriálny účinok, ktorý navyše bojuje proti formám spór. Naše nohy vyzerajú zdravo a hladko. Z päty miznú praskliny a rany. Pokožka sa nakoniec dokonale zvlhčí a z jej povrchu zmizne sfarbenie. Vďaka hydratácii nás nohy prestanú svrbieť. Krém dodatočne vyživuje nechtovú platničku a umožňuje im dýchať, čím vytvára na ich povrchu ochrannú bariéru proti plesniam. Nechty sa časom stanú silnými a zdravými.

candidol zloženie

Čo je Candidol?

Účinnosť krému je založená na úplne prírodnom zložení. Vedci mnoho rokov skúmali najlepšie zložky, ktoré majú rozsiahle fungicídne vlastnosti. Nakoniec sa im podarilo vymyslieť perfektný vzorec, ktorý nielen bojuje s plesňami, ale chráni aj naše nohy pred opakovaným výskytom lišajov. V kréme Candidol nájdete:

  • čajovníkový olej
  • extrakt z kostihoja lekárskeho
  • síra
  • Koloidné striebro
  • borievkový olej
  • terpinény

Ako používať Candidol?

Krém Candidol sa používa dvakrát denne. Pred nanesením by ste si však mali nohy veľmi dobre umyť a vysušiť. Je tiež dôležité nepoužívať ten istý uterák. Musí sa zakaždým čerstvo umyť, aby sa huba nevrátila späť na pokožku. Najlepšie je používať Candidol ráno a večer pred spaním. Celá terapia by mala trvať asi 3-4 týždne. Prvé účinky sa prejavia po prvom týždni pravidelného používania.

Candidol – recenzie

Na internete nájdete veľa pozitívnych názorov na účinok krému na nohu športovca Candidol. Bolo by ťažké nájsť niečo negatívne na produkte s takým jemným, prírodným zložením. Tí, ktorí stihli gél Candidol vyskúšať, sa vyjadrujú na fórach a tematických stránkach, kde vylievajú svoje emócie a dávajú recenzie. Poďme skontrolovať, čo hovoria na krém Candidol. Nižšie je niekoľko vybraných.

Barbora, 48 rokov

Myslím, že som dostal mykózu v obchode s obuvou. Nedávno som nenavštívil miesta ako bazén alebo sauna, takže mám podozrenie, že niekto s mykózou išiel do obchodu s obuvou. Bohužiaľ, mám sklon k mykózam a občas sa mi to vráti, takže stačí jemný kontakt s baktériou alebo plesňou a moja pokožka je už infikovaná. Našťastie som si po poslednej dobe pripravila krém Candidol, ktorý som si kúpila a nemala možnosť vyskúšať. Krém pomohol veľmi rýchlo a úspešne sa vysporiadal s infekciou. Som s ním spokojný, takže odporúčam.

Ivan, 24 rokov

Som športovec a veľa trénujem. Každý deň sú moje nohy vystavené tlaku v mojich topánkach, veľkej záťaži a potu. Časté návštevy telocvične a telocvične spôsobili, že sa mi na pätách objavili praskliny a pokožka na všetkých chodidlách strašne vysušila a nabrala žltkasté odtiene. Spočiatku som si myslel, že je to chyba, že som nemal čas starať sa o nohy, ale keď som zacítil ten zápach, uvedomil som si, že to je mykóza. Tréner mi odporučil Candidol, ktorý si rýchlo poradil s nepríjemným zápachom a časom dokonca pomohol suchej pokožke a prasklinám na pätách. Srdečne odporúčam!

Vojtech, 31 rokov

Mykózu som dostal na kúpalisku. Hlúpa náhoda, pretože som si zabudol vziať žabky z domu. Zistil som, že keď idem raz bosý, nič sa nestane. Bohužiaľ … stalo sa. Začal som pociťovať nepríjemné svrbenie a moje nohy začali časom veľmi špecificky páchnuť. Bolo s tým trochu hlúpe ísť s tým k lekárovi, pretože nerád ukazujem nohy cudzím ľuďom, tak som sa rozhodol kúpiť si krém Candidol, pretože som si o ňom prečítal veľa pozitívnych názorov. Príznaky zmizli asi po týždni pravidelného mazania. Som spokojný. Mykóza sa doteraz nevrátila, takže krém urobil svoju prácu. Odporúčam.
Candidol cena

Candidol – cena

Cena krému Candidol je veľmi atraktívna, hlavne preto, že sa skladá iba z prírodných zložiek, ktoré sú ľahko dostupné a lacné. Zákazníci sú veľmi spokojní, pretože výrobca veľmi často umiestňuje na oficiálnu stránku krému veľmi atraktívne propagačné akcie, ktoré umožňujú napríklad nákup Candidol v sade. Webová stránka často ponúka možnosť doručenia zadarmo domov, a preto je celý proces pre našu peňaženku mimoriadne pohodlný a pohodlný. Jedná sa o produkt, do ktorého sa určite oplatí investovať pri boji proti plesniam nôh a nechtov!