cistat recenzie

Cistat – Lekáreň, cena, komentáre, zloženie

Cystitída je problém, ktorý sa nás dotýka v najmenej vhodnom okamihu. Bohužiaľ, tento zápal močových ciest je problém, ktorý sa opakuje, ak nie je správne liečený. Nevýhodou je, že je mimoriadne ťažké dôkladne vyliečiť močový mechúr. Aj keď teraz možno povedať, že to bolo ťažké, pretože na trh bol uvedený jedinečný prípravok Cistat. Jeho popularita každým dňom rastie a jeho jedinečné vlastnosti blokujú množenie baktérií v oblasti nášho močového mechúra. Skontrolujte, ako to funguje a či sa oplatí kúpiť!

Odkiaľ pochádza cystitída?

Infekcie močových ciest sú ohrozené najmä ženy, pretože majú krátku močovú rúru. Jeho poloha je veľmi priaznivá pre ľahký vstup baktérií. Baktérie, ktoré napádajú močové cesty, patria do skupiny E. Coli a sú mimoriadne nebezpečné pre naše zdravie. Ak sa dostanú do nášho močového systému aspoň raz, budú sa opakovať, čo bude liečbu robiť dlho a nepríjemne. Je potrebné mať na pamäti, že najčastejšou príčinou bakteriálnej infekcie močového mechúra u žien aj mužov je nesprávna hygiena pohlavných orgánov. Okrem toho zápal môže byť tiež spôsobený:

 • sex s niekým, kto má túto infekciu;
 • ochorenie obličiek;
 • endokrinné poruchy;
 • pitie nedostatočného množstva tekutín;
 • používanie verejných toaliet;
 • zväčšená prostata u mužov;
 • nesprávne použitie vaginálnej antikoncepcie.

Je veľmi časté, že sa príznaky cystitídy zhoršujú, pretože naša imunita sa pravidelne znižuje.

Čo je Cistat a ako funguje?

Cystitída je bolestivý stav, ktorý sa zvyčajne lieči antibiotikom. Aby ste utišili bolesť a posilnili telo, stojí za to užívať ďalšie doplnky tabletami Cistat. Môžete ich užívať aj preventívne, aby ste zabránili rozvoju ďalšej bakteriálnej infekcie. Zložky Cistat doslova obklopujú podráždené steny močových ciest a pomáhajú odstraňovať nahromadené baktérie. Pokus o močenie pri cystitíde je veľmi bolestivý, nepríjemný a nepríjemný, ale nie pri tabletách Cistat. Doplnok výživy má modernú receptúru, ktorá sa skladá iba z prírodných zložiek. Vďaka tomu je okamžitá liečba tabletami Cistat úplne bezpečná a nespôsobuje žiadne vedľajšie účinky. Liek Cistat možno jednoznačne kombinovať so zdravou výživou, ktorá ovplyvní imunitu celého tela. Funguje takmer okamžite a prináša úľavu a pohodlie.

cistat cena

Kto môže používať Cistat?

Liek Cistat môžu používať všetci, ktorí trpia nepríjemným ochorením cystitídy. Najviac sa však odporúča ženám, ktoré sú najviac vystavené tomuto ochoreniu. Cistat je prípravok, ktorý sa oplatí používať na boj proti prejavom, ale aj profylakticky, keď ochorieme najviac na infekcie. Cistat je skvelé riešenie pre ľudí, ktorí majú:

 • neustále nutkanie na močenie;
 • vaginálny výtok;
 • inkontinencia moču;
 • bolesť v dolnej časti brucha a chrbta;
 • bolestivý pocit pálenia pri močení;
 • svrbenie genitálií;
 • neobvyklý zápach moču;
 • horúčka.

Čo obsahuje Cistat?

Cistat je doplnok výživy, ktorého zloženie bolo vyvinuté radom odborníkov. Najväčšou silou prípravku sú prírodné zložky vybrané tak, aby plne využili svoje liečivé a analgetické vlastnosti. Je dôležité, aby liek Cistat nespôsoboval žiadne vedľajšie účinky, takže je úplne bezpečný pre ľudí všetkých vekových skupín. Hlavné zložky produktu Cistat sú:

 • extrakt z brusníc, ktorý čistí močové cesty od baktérií a zvyšuje ich odolnosť proti akýmkoľvek útokom mikroorganizmov. Má protizápalové vlastnosti a je zodpovedný za zásobovanie tela vitamínmi A, C a B12, ako aj zinkom, jódom, draslíkom, železom, sodíkom, horčíkom a fosforom. Je to mimoriadne účinný antioxidant a čistí organizmus od všetkých toxínov a zápalových ložísk, čím chráni pred opakovanými chorobami
 • medvedica lekárska, ktorá je zdrojom organických kyselín. Ich prítomnosť robí naše telo odolnejším voči akýmkoľvek bakteriálnym infekciám. Chráni a obaľuje močový mechúr. Má protizápalové a analgetické vlastnosti. Oslabuje voľné radikály a ničí ich. Medvedica lekárska podporuje obnovu bakteriálnej flóry poškodenej infekciou.

Celý zoznam zložiek je dostupný na oficiálnych webových stránkach distribútora doplnkov výživy Cistat.

Cistat – recenzie

Najväčšou výhodou doplnku cystitídy Cistat je jeho účinnosť. Na internete a na mnohých sociálnych fórach môžeme nájsť množstvo názorov a recenzií o tomto prípravku. Teší sa pozitívnemu názoru spotrebiteľov a spotrebiteľiek, hlavne kvôli rýchlemu jednaniu a absencii vedľajších účinkov. Ďalej uvádzam moje obľúbené názory na webe.

Nina, 24 rokov

Cystitída je problém, ktorý sa mi opakoval každých pár mesiacov. Spôsobovalo to veľké bolesti a nepohodlie, ale keďže som sa dozvedel o účinkoch doplnku Cistat, všetky príznaky nadobro zmizli. Nakoniec cítim úľavu a dokážem to bez bolesti! Odporúčam!

Anastázia, 32 rokov

S manželom sme išli na víkend do hôr. Bohužiaľ som si sadol na skalu a po pár hodinách som pocítil strašnú bolesť v podbrušku. Večer som si nedokázal uľaviť. Bolo mi to veľmi nepríjemné. Našťastie som mal v lekárničke Citast, ktorý ma neraz zachránil pred podobnou situáciou. Nebolo to inak ani teraz. Na druhý deň som cítil úľavu. Srdečne odporúčam.
cistat zloženie

Cistat – cena

Doplnok výživy Cistat nie je drahý. Mnoho ľudí sa obáva, že ak je to také efektívne, pravdepodobne to stojí desiatky zlotých. To nie je pravda. Vďaka prírodným zložkám je cena prípravku skutočne atraktívna. Veľmi veľkým plusom je, že výrobca na svojom webe veľmi často umiestňuje atraktívne akcie a sady, ktoré umožňujú kúpiť niekoľko balení tabletov Cistat za ešte atraktívnejšiu cenu. Ak navyše náš nákup prekročí množstvo určené výrobcom – k dverám budeme mať doručenie kuriérom zdarma. Je to naozaj pohodlné!