Whitify recenzie

Whitify- účinky, recenzie, skúsenosť

Bielenie zubov ešte nebolo také ľahké! Pár kliknutí vás oddeľuje od objednania produktu, ktorý okamžite zlepší váš úsmev!

Whitify akciu

Poďme súhlasiť – mať dokonalý úsmev je trochu mýtus vytvorený šoubiznisom. Ak niekto verí, že ho možno dosiahnuť prirodzeným spôsobom, musíme ho sklamať. Bohužiaľ, až donedávna to bolo zvyčajne výsledkom tvrdej zubnej práce. Nejde o lacný postup a jeho účinok je skôr krátkodobý. V skutočnosti to budete musieť v krátkom čase zopakovať a vyhodiť viac peňazí. Okrem toho také rozjasnenie zubov niekoľkými tónmi nie je pre každého. Ľudia so zdravotnými kontraindikáciami sa budú musieť vzdať. Alternatívou k tejto výzve je Whitify, ktorá funguje oveľa vyváženejším a bezpečnejším spôsobom.

Podľa výrobcu môže Whitify bieliť zuby iba za šesť dní, čo je samozrejme fantastický výsledok. Účinok bude podobný účinku po návšteve stomatologickej ordinácie a cena bude samozrejme oveľa nižšia. Sada Whitify obsahuje všetko, čo potrebujete na dosiahnutie dokonalého úsmevu, napríklad z amerických filmov. Len pár dní za to, čo sme sa hanbili, sa zmenilo na niečo, čo zažiarime pri každej možnej príležitosti.

Whitify je súprava, ktorá má koordinovaný účinok na zuby. Najskôr musíte použiť špeciálny gél (ktorý je súčasťou súpravy). Neskôr pomocou LED lampy osvetľujeme zuby a aktivujeme gélové komponenty. Tým sa urýchli celý proces bielenia a posilní sa jeho fungovanie. Gél obsahuje jedlá sóda, listy aloe vera a výťažok zo semien granátového jablka. Táto zmes chráni vaše zuby koordinovaným spôsobom, vďaka čomu sú nielen belšie, ale aj odolnejšie. Tiež sa stanú odolnejšími voči baktériám a pridaním mentolu sa zlepší náš dych a stane sa sviežejším.

Dôležité je, že Whitify neobsahuje oxid uhličitý, ktorý bol identifikovaný ako veľmi silná a škodlivá látka. Môže to nepriaznivo ovplyvniť sklovinu našich zubov a spôsobiť dlhodobé poškodenie. Je dobré si to pamätať, najmä ak niekto uvažuje o kúpe od konkurenta. Na Whitify nájdete iba prírodné, bezpečné prísady.

Whitify účinky

Odfarbenie zubov

Naše zuby majú zriedka dokonalú bielu farbu. Existuje veľa dôvodov. Hlavným je, že prírodná farba má tmavší mliečny odtieň. Na naše zuby okrem toho vplýva mnoho ďalších faktorov, napríklad typ používanej zubnej pasty, ústna voda a zubné kefky. Okrem toho naša strava ovplyvňuje aj odtieň zubov. Červené víno, káva, cigarety, čaj – to všetko tiež spôsobí, že budeme mať tmavšie zuby. A to je len špičkou ľadovca, pretože existuje veľa dôvodov. Pridajme zubný kameň, ktorý sa môže akumulovať niekoľko mesiacov až rokov.

Najbežnejším problémom je však zmena farby. Bude ťažké ich odstrániť pravidelnou starostlivosťou, ale súčasne to s Whitify môže byť ľahké. Návštevy u zubára nie sú potešením, do ktorého sa všetci chceme oddávať. Radšej by sme tomu zabránili a Whitify nám určite pomôže. Nebudete musieť opustiť dom, zbytočne míňať peniaze, stresovať procedúru alebo trpieť citlivosťou zubov, ktorá sa často môže vyskytnúť po bielení.

Stojí za to vyskúšať si biele zuby z niekoľkých rôznych dôvodov. Najprv sa zbavíme komplexov týkajúcich sa vzhľadu, ak nejaké máme. Po druhé, často nás posudzuje hranol nášho vzhľadu. Preto podnikatelia venujú toľko estetických problémov. Ak teda chceme dosiahnuť úspech v živote, musíme sa dobre prezentovať. Dokonalý biely úsmev je niečo, čo na nášho partnera vždy urobí pozitívny dojem. Staneme sa tak atraktívnejšími, čo samozrejme prinesie mnoho rôznych výhod.

Čo je súčasťou súpravy Whitify?

Základom pôsobenia je bieliaci gél, ktorý nanášame priamo na zuby. Okrem toho sú do súpravy pridané flexibilné prekrytie na zuboch, LED lampa na urýchlenie bielenia a vodítko tieňa. Vďaka nemu sa nám podarí porovnať, kde sme, s naším bieliacim procesom. Ako výrobca informuje, samotné zloženie gélu je stopercentne prirodzené a bez škodlivých prvkov. Je to dôležité, pretože niektoré prípravky majú silný vplyv na naše zuby, čo vedie k bolesti a precitlivenosti. Situácia je iná v prípade Whitify.

Whitify – recenzie

Vanda, zubárka

V tejto profesii som už dvadsať rokov. Pamätám si, keď sa na trhu začali prvýkrát objavovať služby bielenia zubov. Ukázalo sa, že skutočne veľa ľudí má komplexy za zubami a chceli by sa o ne postarať. Na začiatku frontu čakali niekoľko týždňov. Postupom času sa však dostalo do popredia niekoľko otázok. Po prvé, postup bol veľmi drahý. Po druhé, ľudia si mysleli, že im to vydrží celý život. Pravda je, že je ozdobená viac sezón. Potom ju musíte osviežiť a znova podrobiť bieleniu. Nedávno som bol na vedeckej konferencii, kde hovorili len o novom revolučnom médiu, ktorým je Whitify. Rozhodol som sa skontrolovať jeho fungovanie a od tej doby ho odporúčam každému z mojich klientov. Hovorím o tom každému pacientovi, ktorý sa pýta, ako môže zlepšiť svoj úsmev

Perla

Používanie Whitify je veľmi ľahké a zábavné. Toto bielenie trvá asi tridsať minút a môžete tak urobiť kedykoľvek. Keď si sadnem pred počítač alebo sledujem televíziu, mám čas jednoducho naniesť gél a osvetliť zuby. Po niekoľkých dňoch som si všimol jasné zmeny. Od juniorskej strednej školy som mal komplexy na zuboch, takže bolo veľmi príjemným prekvapením, ako rýchlo som dosiahol požadovaný účinok. Musím tu spomenúť ďalšiu vec. Ako človek s vysokou citlivosťou som sa na začiatku bál, že by to pre mňa asi nebol produkt. Ako sa však ukázalo, nepohodlie je skutočne malé. Závisí to od individuálnych skúseností, ale môžem s istotou potvrdiť, že to pre mňa nebol príliš veľký problém.


Whitify – cena

Liečba bielenia zubov je veľkým nákladom. V skutočnosti si veľa ľudí, ktorí môžu niečo také skutočne použiť, nemôže dovoliť minúť túto sumu. Preto sa Whitify stretáva so všetkými, ktorí potrebujú zmenu v úsmeve. Toto je skutočne malý výdavok, ak sa pozrieme na alternatívy.

Whitify cena

Whitify – lekáreň, kde sa dá kúpiť

Nákup Whitify je skutočne jednoduchý a jednoduchý. Nepotrebujete žiadne lekárske alebo zubné konzultácie. Samozrejme nie je potrebný žiadny predpis. Vyhľadajte iba webovú stránku výrobcu a objednajte si výrobok. Balíček od spoločnosti Whitify bude odoslaný okamžite a v skutočnosti by mal byť v našom dome pripravený na použitie v krátkom čase.